پروژه‌های هفته دولت در سامانه منتاک ثبت کنید

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز بر جدیت تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای ثبت اطلاعات و وضعیت پروژه‌‌های عمرانی در سامانه مدیریت و نظارت بر توسعه استان‌های کشور (منتاک) تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی باید اطلاعات پروژه‌های هفته دولت را در اسرع وقت در سامانه مربوطه به ثبت برسانند.

پروژه‌های هفته دولت در سامانه منتاک ثبت کنید

به گزارش علوم زمین شناسی از کرج، احمد افضلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های بزرگداشت هفته دولت، که در سالن معاونت عمرانی برگزار شد، ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت اسرا و بزرگداشت آزادگان با اشاره به شخصیت والای شهیدان رجائی و باهنر، گفت: هفته دولت فرصتی مناسب برای ارایه گزارش عملکرد دولت به مردم و بیان نقاط قوت در فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی است و باید اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام شود.

وی با بیان اینکه فرمانداران شهرستان‌های مختلف استان نظارت ویژه بر طرح‌های هفته دولت داشته باشند، افزود: گزارش کامل پروژه‌های قابل افتتاح در اسرع وقت با جدیت ارایه و در سامانه منتاک ثبت شود.

وی افزود: انتظار است دستگاه‌های اجرایی که تاکنون اطلاعات طرح‌های عمرانی و اقتصادی هفته دولت را در این سامانه ثبت نکرده‌اند، هرچه سریعتر در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند.

افضلی گفت: هنوز آمار پروژه‌های هفته دولت قطعی نشده و تعداد دقیق و جزئیات طرح‌های قابل افتتاح و کلنگ‌زنی استان در هفته دولت طی روزهای آتی اعلام می‌شود.

پایان پیام/

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید