آغاز به کار جشنواره جوانه در خوزستان

دبیر پنجمین جشنوار جوانه از آغاز به کار این جشنواره در استان خوزستان خبر داد.

آغاز به کار جشنواره جوانه در خوزستان

محمدحسین مقدم رجا دبیر پنجمین جشنوار جوانه در گفت‌وگو با خبرنگار علوم زمین شناسی اظهار کرد: این جشنواره با ۴ محوریت «خوزستان من»، «دانشگاه من»، «مثل پدر» و «یک عاشقانه آرام» و در ۴ بخش ادبی، رسانه‌ای، هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی فعالیت می‌کند.

وی در ادامه بیان کرد: این رویداد فرهنگی به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران و حوزه هنری استان خوزستان برگزار می‌شود.

دبیر پنجمین جشنوار جوانه خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان در سراسر استان خوزستان می‌توانند جهت ارسال آثار خود در بخش‌های رقابتی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پنجمین جشنواره جوانه در شبکه های اجتماعی به نشانی @javaneh_festival ارسال کنند.

وی اضافه کرد: استان خوزستان در بین قشر نخبگانی خود یعنی دانشجویان از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است که دیدی تازه، نوآورانه و سازنده در عین حال طنازانه و هنرمندانه‌ای نسبت به مسائل مختلف دارند که اکثرا ناشناخته هستند.

مقدم رجا عنوان کرد: به همین سبب ما وظیفه خودمان دانستیم که در راستای کمک به رشد و دیده شدن افراد صاحب ایده و نو پا در عین حال توانمند، این رویداد بزرگ فرهنگی را در سطح استان خوزستان برگزار کنیم.

پایان پیام/

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید